Araba Asansörü

Araç Asansörleri

Bağcılar Araba Asansörü

Araç Asansör Hizmeti

Araç Asansörleri

Günümüzde araç sayılarının çokça artmış olması ile birlikte hem otopark ihtiyacı hem de otopark sorunu bir hayli artmıştır. Bunu çözümlemek için birçok çalışma yapılıyor olsa da büyük şehirlerde sorunun hala devam ettiği bilinmektedir. Ancak, hem otoparklardaki yoğunluğu hem de araç parkı sırasında yaşanan problemleri en aza indirmek için firmaların yoğun bir şekilde araç asansörlerini kullanmaya başladığını belirtebiliriz

Firmamız, araç asansörleri konusunda kullanıcılarımız için hem elektrikli hem de hidrolik tahrikli olarak asansör montaj işlemini gerçekleştirebilmektedir. Özellikle yeni yapılmış olan binalarda, otopark alanı için yeterli alan olmadı zaman, bodrum katları ya da binaların üst katlarının bu asansörler sayesinde otopark olarak kullanılabildiğini belirtebiliriz.

Araç asansörleri, 3.000 kg ile 10.000 kg arasında değişen kapasiteler ile sizlere sunulmaktadır. Araç Asansörü ile birlikte, yukarıda da belirttiğimiz gibi zemin katlar ya da üst katların otopark olarak kullanılması mümkün olmaktadır. Bu sayede, apartmanlarda bulunan yol ve rampaların da, apartmanın diğer ihtiyaçları için kazandırıldığı görülecektir.

Asansörün kullanım şekline bakıldığı zaman, kişilerin ilk olarak araçları ile kabin içerisine girmesi gerekmektedir. Araçlar kabin içerisine yerleştirildikten sonra, burada bulunan butonlar ile üst ya da alt katlara hareket işlemi başlatılacaktır. Ayrıca, kişilerin asansörü hareket ettirebilmesi için araç dışına çıkmasına da gerek yoktur. İki duraklı sistemlerde ise, iç kabinde herhangi bir butona basılmasına gerek olmadan asansörün hareketi sağlanabilmektedir.

Yılların Tecrübesi

0+

Yılların Tecrübesi
Sertifikalı Uzmanlar

0

Sertifikalı Uzmanlar
Müşteri Memnuniyeti

0%

Müşteri Memnuniyeti
Hızlı Servis

0İlçe'de

Hızlı Servis
Müşteri Servisi

07/24

Müşteri Servisi

İnsan Asansörleri Konusunda Profesyonel Destek Alın..! Hemen Başlayalım