Yük Asansörü

Duraklı Yük Asansörleri

Bağcılar Yük Asansörü

Yük Asansör Hizmeti

Bağcılar Yük Asansörü
Bağcılar Yük Asansörü

Yük Asansörleri, ağırlık kapasitesi olarak 500 kg’dan başlamakta ve 10.000 kg’a kadar çıkabilmektedir. Tahrik düzeni ele alındığı zaman hem hidrolik hem de elektrik tahrikli sistemlerin olabildiği görülmektedir. Firma olarak, ticari işlemler için geliştirmiş olduğumuz bu asansörlerde, diğer asansör modellerimize oranla, yük tepkilerine karşı çok daha dayanıklı ve sağlam modellerdir. Bundan dolayı hangi sektör olursa olsun rahat bir kullanım sağlanmaktadır.

Yükleme yada boşaltma işlemlerinin kolaylaştırılabilmesi amacıyla, + / – 5mm’lik, kat seviyesi belirleme hassasiyeti bu ürünlerde bulunmaktadır. Bu da kırılgan yüklerin hem sarsılmadan hem de sessiz bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Yük Asansörü Kapı tipleri, tamamen kişilerin taleplerine göre özel olarak belirlenmektedir. Bu doğrultuda istendiği taktirde temiz açıklığı ve yüksekliği sağlanacak şekilde yarı otomatik ve çift kanatlı kapıların yanı sıra, tam otomatik olan modellerimiz de sizlere sunulmaktadır. Yine sizin tercihlerinize göre bu asansörlerin hidrolik tahrikli ya da elektrik tahrikli olarak özel bir şekilde üretilmesi mümkündür. Karar vermekte zorlanan kişilerin, seçim yaparken kullanım trafiğini dikkate alması gerekmektedir. Kullanılacak alanda çok yoğun bir trafik bulunmuyorsa, hidrolik tahrikli ürünler daha kullanışlı olacaktır.

Aynı zamanda bu ürünler orta yükseklikteki binalarda tercih edilmelidir. Trafiğin çok daha fazla olduğu ve bina kat sayısının da bir o kadar fazla olduğu durumlarda, elektrik tahrikli asansörlerin kullanılması gerekmektedir.

Hidrolik tahrikli olan asansör modellerimizde, hız için maksimum nokta 0,60 m/sn şeklindedir. Buna karşılık, elektrik tahrikli modellerimizde ise hız 2,5 m/sn hıza kadar çıkabilmektedir. Firmamızda bulunan satış sorumlusu, size en uygun ürünü seçebilmeniz konusunda yardım olmak için iş yeriniz ile ilgili kullanım hesaplamaları yapacak ve diğer değerlendirmeler sonucunda da, size en uygun ürünü belirtecektir.

Yılların Tecrübesi

0+

Yılların Tecrübesi
Sertifikalı Uzmanlar

0

Sertifikalı Uzmanlar
Müşteri Memnuniyeti

0%

Müşteri Memnuniyeti
Hızlı Servis

0İlçe'de

Hızlı Servis
Müşteri Servisi

07/24

Müşteri Servisi

İnsan Asansörleri Konusunda Profesyonel Destek Alın..! Hemen Başlayalım