Sedye Asansörü

Sedye Asansörleri

Bağcılar Sedye Asansörü

Sedye Asansörü Hizmeti

Sedye asansörleri, sağlık sektöründe kullanılıyor olmasından dolayı diğer asansör ürünlerine göre daha farklı tasarım özellikleri ve teknolojik alt yapıya sahiptirler. Asansörlerde, hastaların yolculuk sırasında emniyeti, rahatı, konforu ve hızlı bir şekilde ulaşımı sağlayabilmeleri için hem teknik özellikler hem de kabin tasarımı çok özel bir şekilde tasarlanıp yapılmaktadır. Özellikle iç mekanda kullanılan kaplama ürünleri, anti bakteriyel özellikte ve hastaların gözünü almaması açısından da özel aydınlatma sistemleri ile bu asansörler desteklenmektedir.

Sedye Asansör sistemlerinde sedye dışında hasta taşıma işlemlerinde de kullanılabilmesi açısından bu asansörlerde buton bölümleri çok kullanışlı tasarlanmaktadır. Ayrıca, sedye taşınacağı sırada hastanın yan cephelere çarpmaması ya da temas etmemesi açısından, iç mekanda özel bariyer uygulaması bulunmaktadır.

Hasta emniyeti sağlanabilmesi için, kabin içerisinde özel bir estetik tasarım bulunmaktadır. Bu tasarım sayesinde yolcuların sarsılmaması ve frekans kontrol sistemlerinin sağlandığı, elektriklerin kesilmesi ya da olası arızalara karşı da tamamlayıcı teknolojiler kullanılmaktadır. Bu ürünlerde, karşı kata tamamlama sistemleri, kapılara monte edilmekte olan fotoseller ve kabinlerin kat seviyesine tam olarak yanaşabilmesi için hassas dengeleyiciler kullanılmaktadır.

Hızlı ulaşım sağlanabilmesi için ise, hasta trafiğinin iyi bir şekilde hesaplanabilmesi ve buna göre de asansör adeti belirlenmesi için çalışmalar yapılmaktadır. Taşınacak kişi sayısı belirlendikten sonra da asansör hızı konusunda seçim yapılabilmektedir. Buna ek olarak, kullanılan teknolojiden kişilerin maksimum düzeyde faydalanabilmesi için uzaktan erişim imkanı olan akıllı asansör sistemleri de firmamız tarafından sunulmaktadır. Bu sayede, akıllı asansör sistemini kullanarak hastane yoğunluğuna bağlı olarak asansörlerin bekleme noktalarını ayarlayabilecek, olası bir arıza durumuna karşı da asansörlere uzaktan müdahale edebileceksiniz. Hastaneler için özel olarak tasarlanan bu ürünler, mevzuata da uygundur. Bundan dolayı proje onayı sırasında bir problem ortaya çıkmayacaktır.

Yılların Tecrübesi

0+

Yılların Tecrübesi
Sertifikalı Uzmanlar

0

Sertifikalı Uzmanlar
Müşteri Memnuniyeti

0%

Müşteri Memnuniyeti
Hızlı Servis

0İlçe'de

Hızlı Servis
Müşteri Servisi

07/24

Müşteri Servisi

İnsan Asansörleri Konusunda Profesyonel Destek Alın..! Hemen Başlayalım