Asansör Kapıları

Asansör Kapı Çeşitleri

Bağcılar Asansör Kapıları

Asansör Kapı Çeşitleri Hizmeti

Firmamız bağcılar zfm asansör olarak istediğiniz özelliklerde ve estetiklikte asansör kapılarına sahip olabilirsiniz. Asansör kapıları sağa veya sola açılan, çift tarafa açılan kapılar gibi sistemlerde kapılarımız mevcuttur.

Yarı Otomatik Çift Kanatlı Kapılar:

Bu kapıların teknik özellikleri çelik menteşeleme sistemiyle tasarlanmakta olup bu menteşelerin çirkin bir görüntüde olmaması için gizlenmektedir. Bunun yanında asansör içinde taşınacak olan yüke paralel olarak dayanıklı bir yapıya sahiptirler. Asansör için estetik bir yapıya sahip olmasını sağlayan bu tip kapılar şık ve estetik bir görüntü kazanımı sağlamaktadır.

Özenli bir menteşeleme sistemi ile rahatça açılıp kapanabilen bu kapılar asansörünüzün kullanışlı bir yapıya sahip olmasını sağlayacaktır. Güçlendirilmiş kanat seçenekleri ile daha estetik ve daha sağlam bir asansör kapısına sahip olunacaktır. Kilitleme sistemleri de farklı tip ve seçeneklerde oluşturulmaktadır.

Kapı paslanmaz bir özelliğe sahip olacaktır. Kapının üzerinde bir kaplama malzemesi sayesinde hiçbir şekilde paslanma olmayacaktır. Bu kapı sistemleri kolay ve pratik bir şekilde montaj edilebilir.

Yarı Otomatik Tek Kanatlı Kapılar:

Çift kanatlı kapı sistemlerin de olduğu gibi yüksek düzeyde dayanıklılık söz konusudur. Özel menteşeleme sistemleri ile rahatça açılıp kapanma olacaktır. Bunun yanında kanatlar desteklenecektir ve bu da daha sağlam bir yapı olduğunun göstergesidir. İstediğiniz tipte kilitleme sistemlerinden birini seçme imkanı sunulmaktadır. Kapı üzerine kaplanan bir paslanmaz malzeme ile asansör kapısının paslanması engellenecektir. Bunun yanında kolay ve pratik bir montaj süreci olacaktır.

Otomatik Kapılar:

Bu tip kapılar optimal bir kabin uyumu sağlanmaktadır. Kuyuya entegre edilen asansör kabinleri ile iyi bir uyum sağlamaktadır. Desteklenen bir mekanizma ile sessiz ve konforlu bir şekilde çalışmaktadır. Bu kapılar minimum düzeyde bakımla uzun süreler kullanılabilinir. Yüksek bir sağlamlık kalitesine sahip olmasının yanında kolayca monte edilebilirler.

Kramer Kapılar:

Yine teleskopik kapılarda olduğu gibi kuyu ve kabin uyumluluğu yüksek derecelerdedir. Yeni nesil paneller ile özel menteşeleme sistemleri ile yapılır. Bu kapı ile sıkışma engelleyici bir sistem bulunmaktadır. Asansör kapısı bu sistem ile kapı sıkışmaları engelleyecektir. Kapıda kart okuma sistemleriyle elektronik tasarımlar kolayca yapılabilir. Elektrik kesintisi anında acil durum özelliğine sahiptir.

Barikap Kapılar:

Asansör kuyusunda yeterli derecede alan olmadığı durumlarda,kabinin yüksek olması istendiğinde yukarı doğru açılır şekilde tasarlanıp kolaylıkla montajı yapılabilir.

 

Yılların Tecrübesi

0+

Yılların Tecrübesi
Sertifikalı Uzmanlar

0

Sertifikalı Uzmanlar
Müşteri Memnuniyeti

0%

Müşteri Memnuniyeti
Hızlı Servis

0İlçe'de

Hızlı Servis
Müşteri Servisi

07/24

Müşteri Servisi

İnsan Asansörleri Konusunda Profesyonel Destek Alın..! Hemen Başlayalım