Ev Asansörü

Duraklı Ev Asansörleri

Bağcılar Ev Asansörü

Ev Asansör Hizmeti

Bağcılar Ev Asansörü
Bağcılar Ev Asansörü

Ev Asansörleri, shaftlı veya shaftsız uygulanabilir. Asansör kuyusu gerektirmez. Zemine oturtulur, çukur veya kuyu gerektirmez. Makina odası veya makina dairesi gerekli değildir.

Dış veya iç alan kullanımına uygundur.

Hidrolik, kayışlı, vidalı, elektromekanik modelleri mevcuttur. Ev asansörlerimiz halka açık her yerde, kamu alanlarında, özel çalışma alanlarında, stil ve konfor sahibi müstakil evlerde rahatlıkla kullanılabilir.

İtalya firmaları tarafından tasarlanmış ev asansörlerimiz, uzun yıllar dayanıklı ve sağlam kalmasını sağlar. Yüksek kalitesi ile villa asansörlerimiz sorunsuz çalışmaktadır.

Yüksek düzeydeki tasarımı ile ev asansörlerimiz aile ortamına fonksiyonellik ve zarafet katar. Pastel renkler, yuvarlak şekiller, DMP sessiz hidrolik ünite ile yumuşak duruş ve kalkış sağlar. Zfm Asansör 7.nesil ev tipi asansörler beklentilerinizi karşılar. Ev asansörleri yüksek kaliteli malzemelerden imal edilmektedir.

Ev Asansörleri iç mekan veya dış mekan farketmeksizin minimum kabin ölçüsü 75×75 cm ve evinizde kaplayacağı max alan 100×120 cm’dir. Özel olarak geliştirilen mekanik tasarımı ile son kat yüksekliği 200 cm den büyük olan tüm dublex, triplex, teras kat ve showroomlara kolayca uygulanabilir. Kuyu çukuru gerektirmeyen modüler yapısı ile her mekana özel tasarlanıp üretilen ev asansörleri isteğiniz doğrultusunda her ebat ve ölçülerde üretiyoruz.

Yılların Tecrübesi

0+

Yılların Tecrübesi
Sertifikalı Uzmanlar

0

Sertifikalı Uzmanlar
Müşteri Memnuniyeti

0%

Müşteri Memnuniyeti
Hızlı Servis

0İlçe'de

Hızlı Servis
Müşteri Servisi

07/24

Müşteri Servisi

İnsan Asansörleri Konusunda Profesyonel Destek Alın..! Hemen Başlayalım