Hidrolik Asansör

Hidrolik Asansör Sistemleri

Bağcılar Hidrolik Asansör

Hidrolik Asansör Hizmeti

Hidrolik, gücün sıvı ile kontrol edilmesi esasına dayanmaktadır. Hidrolik sistemlerin çalışma prensibi sıvının piston, silindir gibi yapıların içinden iletilerek güç elde edilmesidir. Hidrolik asansörlerde de bu yapı mevcuttur. Bu sayede daha az güçle daha fazla güç sağlanmaktadır. Hidrolik asansörler asansör dünyasının ilklerindendir. Asansör kulesinin üzerinde bir makine dairesine ihtiyaç duymadan yapılabilir.

Asansörün kaldıracağı yük miktarı ve boyutlarına göz önüne alınarak uygun bir motor seçimi yapılması gerekmektedir. Bu sayede daha az güç kullanılarak daha verimli bir performans alınacaktır. Hidrolik asansörler aşağı doğru hareket ettirilirken güce ihtiyaç duymamaktadırlar. Milin içindeki yağın kontrollü kullanımıyla aşağı doğru hareket sağlanmaktadır.

Hidrolik Asansörler

Hidrolik asansörler trafiği yoğun olmayan ve yukarıda makine dairesi yapılamayan yerlerde uygun çözümlerdir. Tahrik yeteneğinin hidrolik pompa ünitesi tarafından sağlandığı asansör dizaynıdır. Hidrolik yağının bir pompa ile kaldırma pistonlarına iletildiği ve kabinin direkt ve endirekt olarak pistonlar ile hareket ettirildiği sistemlerdir. Aşağı yön hareketleri kabinin kendi ağırlığı ile gerçekleşmektedir.

Hidrolik asansörler hem yolcu hemde yük taşıma amaçlı tasarlanabilir. Bu asansörler 0.125 m/Sn. den 1 m/Sn. arasında hızlarda çalışabilirler. Genellikle 0,63 m/Sn. hız tercih edilmektedir. Hidrolik asansörler kaldırma kapasitesine tesis edilecekleri binaların yüksekliğine ve bina fonksiyonuna göre dizayn edilirler.

Yılların Tecrübesi

0+

Yılların Tecrübesi
Sertifikalı Uzmanlar

0

Sertifikalı Uzmanlar
Müşteri Memnuniyeti

0%

Müşteri Memnuniyeti
Hızlı Servis

0İlçe'de

Hızlı Servis
Müşteri Servisi

07/24

Müşteri Servisi

İnsan Asansörleri Konusunda Profesyonel Destek Alın..! Hemen Başlayalım