BEYKOZ ASANSÖR

Beykoz asansör ile hizmetlerimiz, amacımız asansörünüzün kullanım ömrü boyunca olduğu gibi güvenli, konforlu ve performansla çalışmasını sağlamaktır. Bu amaçla Beykoz asansör sağlıklı süreçler yaratmış ve bu süreçler kalite yönetim sistemi içerisinde güvence altına alınmıştır.

Artan müşteri portföyümüzün temel nedeni etkin hizmet yönetimimizdir. Servis memuru, servis asistanı, servis teknisyeni, araç ve ekipman sayısı ile asansör personeli ayrıdır. Firma olarak müşterilerimizin güvenliği temel unsurumuzdur. Asansör üreticileri ve servis sağlayıcıları için temel standartlar her zaman bu konuda kılavuzumuz olmuştur. Binanızdaki asansör ihtiyacını kesintisiz olarak en üst düzeyde karşılamak önemlidir.

Asansörlerinizin üretim kalitesi kadar önemli olan montaj aşaması, yetkin ve güvenli bir şekilde yapılmalıdır. Mekanik ve elektronik bileşenleriniz ne kadar iyi olursa olsun, montaj işçiliği kalifiye değilse, asansör ömrü önemli ölçüde azalacaktır. İyi bir montaj, asansörün verimli, güvenli ve uzun ömürlü olmasını sağlayarak kazaların olmasını önler.

Modern, kaliteli ürün yelpazemiz ve uzman montaj – revizyon ekibimizle hizmetinizdeyiz. Montaj ile ilgili çalışmalarımızı müşterilerimizin taleplerine en uygun şekilde yansıtıyor ve montajı bu projeye uygun olarak tamamlayıp teslim ediyoruz. Unutmayın asansörde kalite ve güvenlik sağlıklı çalışan hizmet ve modernizasyon süreçlerinin birbiriyle ilişkili yürütülmesinin sonucudur. Beykoz asansör noktasında üst düzey standartlarda hizmet veren firmamızı arayabilir ve aklınıza takılan her hususu sorabilirsiniz.