ÇEKMEKÖY ASANSÖR

Asansörlerin bakımı; Asansör Bakım, İşletme ve Periyodik Kontrol Yönetmeliğine uygun olarak yapılır. Bizim tarafımızdan monte edilen asansörler hariç; Periyodik bakım sözleşmesi öncesinde firmamız, asansörün detaylı testlerini yapar ve güvenliği tehdit eden faktörler ilgili kişiye / kişilere rapor olarak iletilir. Markamızı taşıyan veya periyodik bakım ve onarım hizmetleri üstlenen asansörler için 7/24 servis garantisi veriyoruz. Arıza ve benzeri durumlarda asansörünüze mümkün olan en kısa sürede cevap verebilmek için bölgesel bir servis ağımız bulunmaktadır.

Asansörleriniz eskimeye ve işlevini yitirmeye başladıysa, bina kullanımınız değiştiyse, kalıcı bir arıza ile karşılaşırsanız, estetiğe önem veriyorsanız, asansörünüzü güvenli ve rahat hale getirmenin çözümü revizyondur. Asansörünüzün revizyonunun güvenliği, özellikle güvenlik; enerji verimliliği, performans ve ilgili tüm standartlar dikkate alınır.

Firmamız size en uygun çözümleri sunmaktadır. Revizyona başlamadan önce; Yapmamız gerekenleri bilmek ve netleştirmek için ayrıntılı bir rapor hazırlanır. Bu rapor doğrultusunda, asansörünüzün iyileştirme sürecine tercihlerinize bağlı kalarak başlıyoruz.

On yılı aşkın bir süredir sektörde olan firmamız özellikle İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Sektörde asansör montajı alanında birçok firmanın önünde yer alan firmamız, bu anlamda birçok ilke imza atmıştır. Çekmeköy asansör olarak firmamız Türkiye’de birçok firma tarafından öncü firma olarak kabul görmektedir. Ayrıca birçok asansör şirketine liderlik yapmaktayız.