EYÜP ASANSÖR

Tecrübeli kadrosu ve deneyimi ile Eyüp asansör; asansör sektöründe müşteri memnuniyetini esas alan modern ve güvenilir bir çizgiye ulaşmıştır. Firmamız, her türlü elektrikli, hidrolik, insan, yük, panoramik sedye ve özel amaçlı asansörler, montaj, revizyon ve servis hizmetlerine sahiptir. Kurduğu asansörlerdeki bina trafiğini kontrol edebilen Avrupa standartlarında geliştirilen ve imal edilen teknolojileri kullanır, tüm fonksiyonlar programlanabilir, hata kaydına sahiptir ve hız kontrollü asansörlerdeki ara hız fonksiyonuna sahiptir. Şirket bünyesinde faaliyet gösteren bakım ve arıza birimi, kurulumdan sonra üstün hizmet sunma ilkesini benimsediğinin bir göstergesidir. Firmamız, TSE sertifikası tarafından onaylanmış

Eyüp asansör olarak firmamız, geleceğin teknolojilerini yakalamanın yanı sıra günün en ileri teknolojilerini de kullanmayı hedeflemektedir. Kaliteli bir asansör; doğru tasarım, uygun malzeme seçimi, kusursuz imalat, kaliteli montaj ve kalite kontrol süreçleri ile doğru operasyonda üretilebilir. Ancak tüm bu sürecin doğru çalışması, müşterinin ihtiyaçlarını tamamen belirleyen satışlara bağlıdır. İhtiyacınızı belirleyin; İnsan hayatının en değerli varlık olduğunu bildiğimiz için müşterilerimize sınırsız memnuniyet, güven ve samimiyet sunmanın keyfini çıkarıyoruz.

Gelişen teknoloji ve dünya koşullarında, insanlara en faydalı ve üretken faaliyetleri yaparak “Güvenliğiniz Bizim İçin Değerlidir” sloganıyla ismimizi en iyi yere taşımak veon yılları aşkın deneyim ve profesyonel sevgi ile hizmet vermekteyiz.