Firmamız, Gaziosmanpaşa asansör, asansör periyodik bakımı arasında en büyük asansör bakım ve onarım servis sağlayıcılarından biridir. Firmamız asansör ve yürüyen merdiven endüstrisinde lider olmasını beklediğiniz yüksek düzeyde hizmet sunmakta, özellikle bir asansör firmasından bekleyebileceğiniz hizmet düzeylerini sağlayacak şekilde yapılandırılmıştır. Bölgesel çalışmalar yapma kapasitemiz var, bu nedenle ihtiyaçlarınızı anlayan ve gerektiğinde acil durumlara müdahale edebilecek asansör onarım ve bakım danışmanınız var. Gaziosmanpaşa asansör her türlü asansör ve ilgili ekipmanın komple montajı, bakımı ve onarımı konusunda uzmanlaşmıştır. Tüm asansör ve yürüyen merdiven üreticilerinin asansörlerini ve yürüyen merdivenlerini koruyabilir ve onarabiliriz. Bilgilendirilmiş temsilcilerimiz sizin ihtiyaçlarınıza göre en iyi çözümü önerebilir. Mühendislerimiz, en son endüstri standartlarını ve gereksinimlerini kullanarak her tür ünitede çalışmak için son derece yetenekli ve eğitimlidir.

Sektörde uzun yılları aşkındır, binaların değerini arttırmada önemli bir faktör olan asansör ve yürüyen merdivenlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini gerçekleştirdik. Bu bilgi birikimi ileçeşitli semt ve ilçelerde hastane, otel ve iş merkezi asansörleri kurmak için fizibilite çalışmaları yaptık ve asansör projeleri yaptık. Kuruluşumuzdan bu yana asansör sektöründeki tüm taleplere cevap vermek üzere – gelişmekte olan firmamız üst düzey hizmet vermeye başlamıştır. Şirketimizin amacı koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bu amaçla, yönetimimiz AB teknik mevzuatı 2014/33 AB Asansör Yönetmeliği ve CE yeterliliği uyarınca faaliyet göstermektedir. Bu sorumluluk duygusu ile birlikte “geleceği bekleyenler değil, geleceği karşılayanlar” olmaya devam edeceğiz. Hızlı hizmet anlayışı ile en iyi kaliteyi uygun fiyata almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

GAZİOSMANPAŞA ASANSÖR BAKIM

Müşterilerimizin talebiyle yıllarca sürecek bir çalışma ve hizmet sunmaktayız. Size kaliteli bir ürün sunmak asla yeterli değildir. Asansör hizmet verdiği sürece bakım ve onarım için teknik hizmetlerimiz sürekli hizmete hazırdır. Bakım sorumluluğu altındaki tüm asansörler kontrol altındadır, böylece her ay planlanan bir bakım servisi ile güvenle kullanabilirsiniz. Firmamız tarafından alınan tüm servis talepleri (arıza bildirimleri) kaydedilir ve ünite derhal bilgilendirilir. Arızaya müdahale eden ekip, arızayı mümkün olan en kısa sürede ortadan kaldırır. Gaziosmanpaşa asansör teknik servisi, her türlü asansör ihtiyacını karşılayacak güçlü bir ekibe ve yedek parça stoğuna sahiptir. Ayrıca firmamızda yapılan tüm servis operasyonları kayıt altına alınmakta ve arşivlenmektedir, bu nedenle asansör servisteyken yapılan tüm operasyonlar gözlemlenebilmektedir.

Kullandığınız asansörler zamanla yıpranmaya ve aşınmaya maruz kalacaktır. Asansörler bina değerini artırabilir veya azaltabilir. Sürekli çalışan ve rahatsız edici bir asansöre sahip bir binada oturmak son derece can sıkıcı olabilir. Eski ve yıpranmış asansörleriniz standartların gerektirdiği şekilde teknik personelimiz tarafından incelenir ve ayrıntılı bir rapor hazırlanır. Bakım ve enerji maliyetlerinizi azaltmak, güvenli asansör kullanmakve yaşam kalitenizi artırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.