Uzun yılların bizlere kazandırdığı endüstri tecrübesi ile müşterilerimize asansör ve yürüyen merdiven gibi ciddi ve önemli bir konuda hizmet vermekteyiz. Güngören asansör olarak firmamız artan ticaret hacmi ve genişleyen müşteri portföyü ile sizlerin karşısında. Asansör kurulum, satış sonrası teknik servis, bakım ve onarım ve yedek parça tedarik hizmetleri gibi ürün gruplarında asansör imalatı vermekteyiz. Kuruluşundan bu yana kaliteli ürün ve deneyimli işçilik politikasına öncelik vererek ticari faaliyetlerini sürdüren firmamız müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Firma olarak, bulunduğumuz ülkedeki tüm yasal düzenlemelere ve prosedürlere uyarak, tüm ürünlerimizin kurulum, servis ve bakım hizmetlerini yerine getirmekte ve çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliği eğitimi almasını sağlamaktayız. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın yasal çıkarlarını korumak için iş süreçlerinde can ve mal güvenliğine öncelik vererek hizmetlerimizi titizlikle sürdürüyoruz. Firmamızın sektördeki prestiji ve kalitesi sayesinde ürünlerimizi güvenle kullanabilirsiniz. Bu anlayış ile oluşturduğumuz çalışma ilkelerimiz:

  • Müşteri ilişkilerimizi iyi niyet ve güvenilirlik ile sürdürüyoruz.
  • Üstlendiğimiz tüm projeleri ve üstleneceğimiz tüm taahhütleri üretiyoruz.
  • Yasalara, standartlara ve prosedürlere uygun olarak şeffaf, anlaşılır sözleşmelerle hizmet veriyoruz.
  • Şirketimizin kalite politikası ve iş prosedürlerine uygun olarak çalışıyoruz.
  • Çalışanlarımızın sağlık ve güvenlikleri için gerekli bilgi ve eğitimi almasını sağlıyoruz.
  • Çalışanlarımızın mesleki ve teknik eğitimine önem veriyor, teknik donanımlarını en üst düzeyde kullanıyoruz.

Güngören asansör noktasında firmamız iş dönemi boyunca müşterilerine ve tüm iş ilişkilerine her zaman saygı gösterir ve bu nedenle müşterileri ve tedarikçileri arasında saygı görür. Şirketimiz her zaman müşteri beklentilerini karşılayarak ve bazı durumlarda bu beklentileri yüksek kalitede aşarak, uygun ticari koşulları ve yasal düzenlemeleri yerine getirerek hizmet sunmaktadır. Sektörümüzde güvenilir ürünler üretiyoruz ve her zaman geliştirmeye özen gösteriyor ve mükemmel hizmet politikamız ile satış sonrası hizmetlerimizi müşterilerimize sunuyoruz.

GÜNGÖREN ASANSÖR BAKIM

Servis, bakım, onarım ve sonsuz arıza hizmetlerimiz firmamız tarafından benimsenen mükemmel hizmet stratejisini takip etmektedir. Böylece, hizmet verdiğimiz tüm asansörlerin bina sahiplerine minimum arıza ile kesintisiz hizmet vermesini sağlıyoruz. İşimizle ilgili tüm sorunlarınızı ürettiğimiz ve monte ettiğimiz herhangi bir yapıda ki problem ve taleplerinizi zamanında karşılayarak sizi daima bilgilendireceğimizi ve böylece birlikte ortaya çıkabilecek ciddi sorunları önleyeceğimizi garanti ediyoruz. Çalışanlarını titizlikle seçmeyi ilke edinen şirketimiz, çalışanlarının tüm yasal menfaatlerini koruyor, eğitimlerine önem veriyor, tüm iş sağlığı ve güvenliği prosedürlerini yerine getiriyor. Böylece çalışanlarımızla gurur duyduğumuz ve rakip firma çalışanlarının firmamızla çalışmak istediği bir şirket Tüm bu hizmetleri sürdürürken, etik ve ticari ahlak alanında oldukça titiz davranmaya gayret ediyoruz.