Silivri Asansör

Asansör bakımında yetki belgesi ile kurumsal olarak hizmet veren Silivri asansör, her türlü bakım ve onarım işlerinde sizin için en ideal adres olarak bulunmaktadır. Bakım ve onarım çalışmaları için yeterli bilgi birikimine ve teçhizata sahip olarak hizmet veren asansör firmamıza ulaşmanız halinde asansörünüzün bakımı için ön inceleme yaparak en uygun olan günleri belirleyecektir.

Silivri Asansör Çalışma Şekli

Kullanımı yaygınlaşmış olan asansörlerin bakımının yetkili firmalar tarafından eksiksiz bir şekilde yapılması gereklidir. Aksi halde oldukça ciddi kazların oluşması kaçınılmaz bir durum olacaktır. Asansör bakımı ile alakalı son derece profesyonel bir şekilde hizmet veren Silivri asansör firmasının çalışma şekilde bakabiliriz:

  • İlk olarak bize ulaşmanız halinde asansörünüzün için ön inceleme çalışması yapılacaktır. Bu ön incelemeden sonra asansörün görünen kısmındaki hasar ve genel durum ile alakalı size bilgilendirme yapılacaktır.
  • Asansörün görünmeyen alt ve üst kısımları, halatları, makinesi gibi yerlerde de gerekli olan incelemeler yapılacaktır. Buralarda bakım durumunun ne kadar gerekli olduğu ile alakalı genel bilgilendirme, yağlanmada olan eksilmeler ve onarım çalışmaları size aktarılacaktır.
  • Asansörün kırık olan düğmeleri ve iç kabininde yenileme çalışmaları akabinde başlayacaktır. Makine, alt ve üst kısımda herhangi bir hasar varsa bu hasar düzeltilecek ve yağında eksilme olan yerlerde yağlama çalışmaları yapılacaktır. Tüm çalışmalar eksiksiz bir şekilde yapılarak iş bitimi sağlanacaktır.