Sultangazi Asansör

Asansör, artık günümüzde sıklıkla kullanılan bir mekanizmadır. Özellikle yeni yapılan binalarda, hastanelerde, iş merkezlerinde, sağlık kuruluşlarında bazı okullarda ve hayatımızın büyük bölümünde asansör kullanılıyor. Birçok asansör otomatik kapılı olurken bazı iş yerlerinde eski tip elle açılır kapı asansör bulunuyor. En tehlikeli olanları da bu kapılardan oluşuyor çünkü ufak bir dikkatsizlik yapıldığında el ayak sıkışması meydana gelebiliyor. Sultangazi Asansör firmasından yardım alabilirsiniz.

Asansörler merdiven çıkmadan yukarıda ve aşağı katlarda istediğimiz kata çıkabiliriz. Özellikle engelli, yaşlı ve bebek arabaları açısından asansör kullanmak mecburi hale geldi. Asansörler bu kadar konfor sağlarken birtakım unsurları da göz ardı etmemek gerekir. Çünkü asansörler bakımlı olursa konforludur aksi halde can tehlikesi oluşturur.

Asansör Bakımı

Asansörün kapak modeli ve taşıdığı özellikler ne olursa olsun en az 3 ayda bir bakımdan geçmesi gerekiyor. Mekanizmasının kontrol edilmesi, kapaklarının kontrolü, kat sayı düğmelerinin kontrolü, acil durum telefonunun kontrolünün uzman ekipler tarafından denetlenmesi gerekiyor. Asansör bizlerin göremediği halatlar sayesinde aşağı yukarı hareket ediyor ve bu zincirleme mekanizma konrtol edilmediği taktirde asansör düşmesi gibi tehlikeli durumlar baş gösteriyor. Bu durumda Sultangazi Asansör firmasından destek alabilirsiniz.

Asansör Bakım Servisi

Asansörlerin bakımının ve kontrollerinin yapılması için uzman bir servisten hizmet almak gerekiyor. Bunu yaparken de firmanın yeteri kadar güvenilir olmasına, elemanların gerçekten işini ehli ile yaptığına emin olmak gerekiyor. Sizler de asansör bakımı için Sultangazi Asansör firmasını tercih edebilirsiniz. Bunun için Sultangazi Asansör firmasını tercih edebilirsiniz.